Антиматерія реагує на гравітацію

in #hive-165469last year

Майже через тридцять років після того, як антиводень уперше створили в лабораторії, новий експеримент підтвердив, що всі маси однаково реагують на гравітацію.

27 вересня, міжнародна група фізиків повідомила про важливе відкриття, що стосується антиматерії. Як і звичайна матерія, антиматерія також схильна до гравітації. Про це повідомляє пресслужба європейської організації з ядерних досліджень ЦЕРН.

Ісаака Ньютона на його історичне відкриття яблуко. Дослідники ЦЕРН, в свою чергу, вирішили вивчити "антияблуки", тобто – «яблука зроблені з антиматерії». Та з’ясувати га практиці, чи падали б вони, так само як і звичайні, звісно, якби вони існували.

image.png

Детальні підсумки експерименту в рамках проєкту ALPHA, який проводили на фабриці антиматерії ЦЕНР (Antimatter Factory), опубліковано у статті журналу Nature. - https://www.nature.com/articles/s41586-023-06527-1

"У фізиці не можна бути ні в чому впевненим, поки ви цього не побачите. — пояснив прессекретар проєкту ALPHA Джефрі Хенгст. — Це перший безпосередній експеримент для спостереження за гравітаційним ефектом руху антиматерії. Це абсолютно віха в історії її вивчення".

Дослідження довело, що атомний антиводень (складається з одного антипротона в центрі та позитивно зарядженого позитрона, що обертається навколо нього), тягнеться донизу, а не вгору, як можна було б очікувати від форми матерії — "протилежності" звичайної матерії, на яку також діє сила тяжіння.

Майже через тридцять років після того, як антиводень було вперше створено в лабораторії, новий науковий тріумф став черговим підтвердженням гіпотези, згідно з якою всі маси, незалежно від відмінностей у їхній внутрішній структурі, однаково реагують на гравітацію.

Джонатан Вюртеле — професор фізики Каліфорнійського університету в Берклі першим запропонував цей експеримент ще десять років тому.

За його словами, результат анітрохи не дивний. Якщо запитати інших фізиків у Берклі, пояснив він, вони всі дадуть відповідь: "Така реальність".
"Однак більшість із них також скажуть, що експеримент був необхідний, тому що ніколи не можна бути впевненим", — пояснив він.

Source:

Films
Books
Important
Міліарди / BillionsФауст - Йоганна Вольфганга Гете / Faust - Johann Wolfgang GoetheДавайте познакомимся
Батько / The Father (2020)Чезаре Ломброзо «Геніальність і божевілля» / Cesare Lombroso "The Man of Genius" (1891)Хто міг подумати, повторний старт блогу, 14 день війни / Who would have thought, a restart my blog, the 14th day of the war
Великий куш / Snatch (2000)Олександр Купрін «Яма» / Yama: The Pit (1916)Фріврайт із бомбосховища / Freewright from the bomb shelter
Вихід дракона / Enter the Dragon (1973)Sigmund Freud "Three Essays on the Theory of Sexuality" / "Три нариси з теорії сексуальності" (1905)Українське небо / Ukrainian sky
«Карти, гроші, два стволи» / Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998)«Много - это сколько? Как не избаловать любимого ребенка» Джин Кларк, Конні Доусон, Девід БредехофтNatasha le - Українське мистецтво / Ukrainian art
Mean Machine / Костолом (2001)Читаючи книгу ... "Бог завжди подожує інкогніто" Лоран Гунель (Продовження)Hope / Надія
King Arthur: Legend of the Sword / Король Артур: Легенда меча (2017)Правда одна / The truth is one
RocknRolla / Рок-н-рольщик (2008)Coffee / Кава
Guardians of the Galaxy Vol. 2 / Вартові галактики 2 (2017)The key to thought control / Ключ до контролю за думками
Віднесені / Swept Away (2002)Too much is bad / Що занадто - то погано
Траса 60Відкладання на завтра
ОпенгеймерСпроба допомогти собі завтра
UНАЙТИ - більше ніж гра від UNITED24