Кіборги

in #hive-165469last year

FB_IMG_1700839528584.jpg

Добрий вечір! 16 січня з ініціативи самих «кіборгів», які пройшли через 242-денне пекло, відзначається День захисників Донецького аеропорту та вшановується пам’ять загиблих побратимів. Пам’ятаймо полеглих і шануймо живих побратимів.

FB_IMG_1703701805144.jpg

FB_IMG_1703701802546.jpg

FB_IMG_1703701799758.jpg

Ми с донькою завжди робимо якісь вироби іграшки, чи я печу і передаю хлопцям. Як і в цей раз я і доньки клас, робили іграшки. Також пекли с донькою багато ласощів. Щоб хлопці відчули аромат домашніх страв.

FB_IMG_1704915147618.jpg

Завтра поїду до сусіднього містечка відправлю хлопцям.

Кіборги, кіборги –
Воїни-герої.
Кіборги-кіборги –
Український цвіт.
Кіборги, кіборги –
У страшнім двобої
Захищають Україну
І весь вільний світ.
Наша мужність і сила
Від своєї землі,
Від травинки-билинки,
Що в сріблястій росі,
Від блакитних просторів,
І від злота колось –
Нас ніхто не поборе,
З нами правда й Господь.
Не здолати країну
Де такі є сини,
Що стоять до загину
За Вітчизну вони!
Героїчна твердиня
Терміналу блокпост.
Нездоланна святиня,
Нездоланний народ.

Починаючи із 2018 року Всеукраїнський день пам'яті захисників Донецького аеропорту щороку відзначається 16 січня. Він був встановлений за ініціативою українських воїнів, які з травня 2014 року по січень 2015-го дня захищали цей стратегічний об'єкт. У 2022 ж році урочистості набули офіційного статусу.
Згідно зі спільним Наказом Міністра оборони України та Головнокомандувача Збройних Сил України в системі Міністерства оборони України встановлено День вшанування захисників Донецького аеропорту, який щорічно відзначається 20 січня.
«ДАП», «Аеропорт», «Донецький аеропорт» — як тільки не називають цей об’єкт, який став всесвітньо відомим не завдяки «лоукостерам»...

Насправді ж — це було пекло, як воно є!
«Я побував в аду», – кажуть захисники Донецького аеропорту. Мужні українські воїни назвали найзнаковіше тоді місце війни – АД. АД - це абревіатура: аеропорт Донецька. Це правильно і в прямому, і переносному значенні. Адже там дійсно було пекло, а наших воїнів прозвали кіборгами. Причому, вороги. «Я не знаю кто там сидит, но это не люди – это киборги!"- сказав у жовтні 2014-го один з терористів.

Кіборгами у медицині називають біологічний організм, що містить механічні або електронні компоненти. У науковій фантастиці – це напівлюдина-напівмашина. Переносно – надлюдина, незламний і непереможний герой. Саме такими в новітні часи стали наші воїни, які 242 дні захищали аеропорт. Про них написані книги і зняті фільми. Їх вшановують по всій Україні. Їх подвиг надихає сьогодні наших мужніх захисників!

Роки минають, але ми пам’ятаємо!
Біль, що народжений трагічними сторінками України, говорить до нас рядками віршів. Ми з вами маємо пам’ятати, маємо говорити про подвиг наших Кіборгів так, щоб бути гідними великого подвигу духу українців-захисників.
Прочитаймо вірші-присвяти та схилімо голови – ці герої вразили весь світ. І пам’ятаймо, якою ціною нам дістається справжня Свобода і Незалежність. Збережімо наш патріотизм, віру та силу духу!

А за ними ворота в небо,
а над ними - в колону хмари,
і колючий, ворожий щебінь,
вони перемелюють в гравій.
вони збільшують швидкість кулям,
стріляючи з видихом "на!",
і болей власних позбулись,
коли в дім припхалась війна.

Як і наші хлопці в цей час Кіборги, які захищаютьземлю нашу.

Вічна пам'ять, вічна слава і честь захисникам України!